Robienie zakupów 

Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Zobacz, gdzie zamówić celebrytki, wejdź na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Podobne