Motoryzacja Robienie zakupów 

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Dowiedz się, gdzie zamówić box na narty, wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Podobne