Robienie zakupów 

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Sprawdź, gdzie nabyć gąsior do wina

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Podobne