Nauczanie 

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/2Maqe4k

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Podobne