Nauczanie 

Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Nie zwlekaj! Sprawdź najkorzystniejszą ofertę! Kurs rysunku architektonicznego Kraków w najlepszej cenie.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – głównie fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki specjalistów, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Podobne