Nauczanie 

Kurs digital paintingu – online

Kurs Photoshopa online - sprawdź informacje o ofercie na digitalownia.pl/kursy-online-digital-painting/.

Adobe Photoshop to program, który od dekad jest nadrzędnym narzędziem wykorzystywanym przez osoby parające się obróbką fotografii i samych fotografików. Z czasem z powodu swojej uniwersalności, a głównie możliwości dodawania do niego najróżniejszych praktycznych pędzli reprodukujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, oprogramowanie to pokochali również graficy oraz ilustratorzy. Współcześnie twórcy filmów animowanych oraz gier wykorzystują Photoshop do projektowania wyglądu postaci czy malowania teł w swoich produkcjach. Nic wobec tego dziwnego, że osoby, które chcą nauczyć się malarstwa cyfrowego, zwykle w pierwszej kolejności chcą zapisać się na solidny kurs Photoshopa.

Photoshop – kurs online czy w szkole malarstwa i rysunku?

Oprogramowanie Photoshop jest ogromnie popularne, stąd co rusz powstają tysiące godzin filmów opisujących jego funkcje, jak również przedstawiających zastosowanie coraz to nowszych pędzli, które można do niego dokupić. Część z takich tutoriali bez problemu obejrzysz na platformach z darmowymi filmami, jednakże z takich krótkich kursów nie nauczysz się dobrze Photoshopa. Rekomendowaną drogą jest zapisanie się na kurs opracowany przez biegłego instruktora, w czasie którego zaznajomisz się nie tylko z podstawowymi narzędziami oprogramowania, lecz także dowiesz się jak je kreatywnie wykorzystywać. Takie lekcje dostępne są najczęściej w szkołach malarstwa i rysunku, lecz gdy z jakiejś przyczyny w nich uczestniczyć, możesz wykupić dostęp do kursów Photoshopa przez internet i nauczyć się trików malarstwa cyfrowego bez opuszczania domu!

Cechy najlepszych kursów digital paintingu online

Stawiając na video kurs Photoshopa należy rozglądać się za tutorialamikupować dostęp do tutoriali, które nie pozostawiają ucznia samego z szablonowym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak narysować jakiś typ obrazu. Photoshop może okazać się na początku dla niektórych użytkowników niesłychanie skomplikowany i czasem niezbędna jest bezpośrednia konsultacja z instruktorem, który wskaże poprawny kierunek czy wytłumaczy, dlaczego nie wyszedł nam konkretny rezultat. Warto wobec tego zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w ramach zakupionego pakietu umożliwia skontaktowanie się z twórcą szkolenia, dzięki czemu każdy problem zostanie szczegółowo wyjaśniony. Dobrze też poszukać kursu online, na koniec którego stworzona przez kursanta praca będzie sumiennie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Korekta dzieła wykonana przez biegłego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny własnej twórczości oraz umożliwia samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Nasze dane adresowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]

Podobne