Nauczanie 

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Szukasz dobrej oferty kursu digital paintingu? Nie wahaj się! Zajrzyj tutaj.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Podobne