Motoryzacja 

Wybór kasku na motocykl

Jeśli szukasz kasku motocyklowego, koniecznie sprawdź hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli który? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w najwyższym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasze dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Podobne