Marketing, reklama, promocja Usługi 

Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Chcesz sprawdzić, kto sporządza wirtualny spacer Google? Koniecznie kliknij w to miejsce

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie obowiązkowy punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych firm, usług czy marek. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba zrealizować kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma wszelkich aktualnych informacji, adresu www naszej strony internetowej, dodanie estetycznych fotografii oraz odpowiedniego opisu firmy. Jest również inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal bądź biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Podobne