Marketing, reklama, promocja Strony internetowe w sieci Usługi 

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków na seo4.net

Popularność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każda firma chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, że klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, które świadczą usługi wyłącznie w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoją ofertę potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “restauracja włoska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od ponad dekady. Przez ten czas dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Podobne