Marketing, reklama, promocja Strony internetowe w sieci Usługi 

Pozycjonować, czy nie pozycjonować – oto jest pytanie

Kliknij tutaj i dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie to różnorodne działania ,które dążą do zwiększenia widoczności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w rezultacie powinno prowadzić do zwiększenia przychodów firmy. Innym atutem tego działania jest budowa rozpoznawalności marki, usługi czy też produktu.

Algorytm Google wartościuje każdą stronę www w oparciu o blisko 200 przeróżnych wskaźników. Rezultat tej diagnozy przesądza o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona wyświetli się internaucie w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę. Za istotne czynniki rankingowe eksperci ds. SEO uważają m.in. jakość treści, linkowanie (on-site oraz off-site), a także PageSpeed.

Wstukując w wyszukiwarkę Google dowolną frazę, użytkownikowi zostanie zaprezentowany wykaz stron, które algorytm ocenił jako najlepiej pasujące do szukanego zapytania. Które adresy pojawią się w wynikach wyżej niż pozostałe? Głównie te, których zawartość jest niepowtarzalna i starannie nasycona przemyślanymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także prawidłowo wykonane kodowanie, prędkość ładowania się witryny (nie tylko w wersji na desktop, ale i urządzeniach przenośnych), a także jakość portali www publikujących linki do naszej strony.

Czy warto powierzyć pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego zewnętrznemu podmiotowi?

Google regularnie poprawia algorytm, w związku z tym zaleca się przekazać pozycjonowanie stron oraz sklepów www fachowcom. Trafnym wyborem będzie agencja SEO, która ma kilkuletnią praktykę w tym obszarze. W takich agencjach pracuje wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale również social mediów i kodowania. Zlecając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które dodatkowo rozwiną firmę.

Założyłeś firmę? Pozycjonowanie jest obecnie niezbędne!

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta adresowana do administratorów stron internetowych, których zadaniem jest prezentacja i sprzedaż wyrobów albo usług przedsiębiorstwa. Prowadząc nawet niszową działalność nierozważnie jest w dzisiejszych czasach nie założyć własnej strony firmowej lub ją utworzyć, jednak nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznes to nieustanna rywalizacja o pozyskanie nowych klientów. Według szacunków aż 97% osób poszukuje w sieci opinii o lokalnych firmach, co jasno wskazuje do jak obszernej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu bądź strony w Top3 wyników wyszukiwania w przeglądarce bardzo zwiększa prawdopodobieństwo, iż konsument wybierze naszą ofertę.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Podobne