wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych, wirtualny spacer w gabinetach dentystycznychMarketing, reklama, promocja Usługi 

Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy także pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Podobne