Marketing, reklama, promocja Usługi 

Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Zgłoś się po pomoc do fotografa Google

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego opracowanie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest specjalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Podobne