Marketing, reklama, promocja Strony internetowe w sieci Usługi 

Co jest najważniejsze w projektowaniu stron internetowych?

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty tworzenia i pozycjonowania stron internetowych!

Funkcjonalność stron www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony www należy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale również doświadczeniu internautów – gdy poruszanie się na serwisie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu wejdą na drugą witrynę i wybiorą towary innej firmy. Aby zatem strona dała nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zadbać o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej za prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wtedy uwagę internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, by kolory bilansowały się na ekranie. Ważne będzie również to, by najważniejsze elementy strony osadzić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w sieci.

Zostaw projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej witryny internetowej nie będzie łatwe. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż witryna będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Podobne