Instalacje dla przemysłu 

Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Tu kupisz wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do konkretnych odbiorników. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują najczęściej w paśmie 30 Hz – 1 GHz. Świetnie redukują różne zakłócenia spowodowane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie umieszczone są w blokach, w których znajdują się ostateczni abonenci. Rozwiązania tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Transmitowany sygnał jest wysokiej jakości, a konfiguracja wzmacniacza nieskomplikowana. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od stosowanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia świetną moc sygnału

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Używa się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano również profesjonalną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Niektóre z nich wyposażono w profesjonalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają widzom znakomitą moc sygnału w warunkach domowych. Niezaprzeczalnym atutem jest też energooszczędność na poziomie do <5W.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Podobne