Instalacje dla przemysłu 

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybutor przekładni falowych - poznaj bezkonkurencyjną ofertę.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Podobne