Dbanie o zdrowie 

Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Stres, regeneracja organizmu po ciężkich treningach, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne