Dbanie o zdrowie 

Urządzenia Vitberg – profesjonalna terapia wibracjami w Twoim domu

Więcej na temat Vitberg opinie na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kończyn oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Prace badawcze nad tym sposobem terapii przeprowadzano już w latach 60-tych XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspomóc także proces odchudzania. Z terapii wibracjami chętnie korzystają też sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpujących sesjach treningowych.

Domowa wibroterapia z urządzeniem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej poddać w zaciszu własnego mieszkania, bez konieczności umawiania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. W sprzedaży można znaleźć zestawy do wibroterapii wytwarzane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech głównych programów: Relaks, Nogi oraz Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości drgań. Część podstawową można rozszerzyć o kolejne moduły: Kolana, Metabolizm, Nogi, Szyja oraz Biodra.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne