Dbanie o zdrowie 

„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne