Dbanie o zdrowie 

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na http://bit.ly/2EJeNg1

Co o wibroterapii sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają wibracje?

Urządzenia firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od lat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Aparat marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne