Dbanie o zdrowie 

Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne