Dbanie o zdrowie 

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Uzyskaj pomoc psychologa UK. Skieruj się tu

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie zjawisko emigracyjne jest znacznie mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie na Wyspach. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje szereg problemów, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego państwa, rodzą wiele komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z otrzymaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Podobne