Vitberg opinie, VitbergDbanie o zdrowie 

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne