Dbanie o zdrowie 

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj tu po więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to produkt polskiej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne