Vitberg opinie, VitbergDbanie o zdrowie 

Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne