Dbanie o zdrowie 

Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zobacz jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne