Dbanie o zdrowie 

Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Jeśli interesujesz się kliniką okulistyczną Kraków, koniecznie skieruj się w to miejsce.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się uciążliwych i w wielu przypadkach niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na leczenie do kliniki okulistycznej?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce wprawnego optometrysty

Jeszcze dekadę temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekcji umożliwiające leczenie presbiopii, nadwzroczności, jaskry, jak również szeregu pozostałych chorób. Niesłychanie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się ogromną skutecznością. Taka korekcja wad wzroku jest bezpieczna i mało inwazyjna, a pacjent szybko wraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie zatrudniona jest wykwalifikowana załoga lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych metodach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, wybierze najlepszą technikę leczenia oraz wyeliminuje wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszych aparatów diagnostycznych, dzięki czemu są w stanie rozpoznać nawet najrzadsze choroby oczu.

Czym ponadto zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego korekcji polegają m.in. na formowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem niezbędnym w wykrywaniu glaukomy, zapalenia gałki ocznej i innych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to potrzebne przed zabiegami laserowymi, np. operacją zaćmy. Korekcja wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi problemami, np. ciałem obcym w gałce ocznej czy pozbyciem się kaszaków.

Nasze dane adresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Podobne