Dbanie o zdrowie 

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Skieruj się w to miejsce

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból ramion i szyi czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne