Dbanie o zdrowie 

Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie odnajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skoncentrować się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Podobne