Branża prawna 

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często prowadzimy też sprawy wynikłe ze strat powstałych w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak podanie nieprawidłowych leków, leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy powikłania przy porodzie lub operacji.

Działania kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza czy wypadek samochodowy, w wyniku którego zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.

Podobne