Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Dowiedz się więcej o biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, w związku z czym świetnie pasuje do codziennych stylizacji, jak i również na specjalne okazje. Kamień korala występuje odcieniach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Podobne