Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym dodatkiem dla eleganckiej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, mające niepowtarzalne właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować drogocenne kryształy, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są również zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można otrzymać następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii oraz zawieszek. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wariantach i niskich cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.

Podobne