Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami.

W przeszłości wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę talizmanów. Obecnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy je dla uwydatnienia charakteru naszego stroju. Dla niektórych biżuteria to metoda na wzmocnienie poczucia pewności siebie. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny być dopasowane do osobowości kobiety, która je nosi. Biżuteria służy podkreśleniu naszej urody. Dlatego też kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, gdyż są eleganckie, a przy tym dobrze komponują się z każdym strojem.

Kolczyki z cyrkoniami – jakie są dostępne rodzaje zapięć?

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Typ zapięć jest oprócz koloru i kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że ciężko je zerwać z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • klips – dla tych, którzy nie mają przekłutych uszu alternatywą są zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynująca blaszka, która dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Podobne