Biżuteria i kosztowności 

Srebrne kolczyki idealne na prezent

Zamów kolczyki

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie wysmuklają szyję. Sprzedawane jako ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały perfekcyjnie, należy umiejętnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Powinno się odkurzać je codziennie miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle niszczą elastyczną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.

Podobne