Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, czego potrzebujesz, odszukasz tutaj.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup srebrnego pierścionka, łańcuszka lub broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru albo wykona nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady złotnika. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, złotnik szybko i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi też obwód pierścionka, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, albo mamy własny pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Podobne