Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Szukasz kolczyków ze sztyftami? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich produkcji kruszec, projekt i ozdobne minerały, ale też rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo istotna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne okazje, a także te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – topazem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają małe gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Podobne