Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów 

Bransoletki z koralikami

Jeśli szukasz bransoletek z koralikami, odwiedź tę stronę

Kiedy chcemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je w domu. Oczywiście możemy również nabyć je w sklepie, ale nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najbardziej przystępną techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć niepowtarzalną biżuterię.Poza tym, w Inernecie mamy dostęp do wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego rodzaju bransoletki będziemy potrzebować: igły, nici lub żyłki i koralików. Niezbędna jest cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach powszechne są cyfrowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się o wiele szybsze i łatwiejsze.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Podobne